Úver na čokoľvek, podmienka ručenie nehnuteľnosťou

Stránka sa momentálne upravuje.

Hypotekárny úver
Hypotekárny úver
Super hypotéka je prevratný nebankový úver pre klientov, ktorý svojou charakteristikou v mnohých ohľadoch prekoná Bankové úvery.
Spotrebný úver
Spotrebný úver
Spotrebný úver zahŕňame všetky úvery poskytované súkromným osobám a domácnostiam, ktoré slúžia na financovanie nákupu spotrebných predmetov, nadobudnutie alebo stavbe bytov a rodinných domov. Naproti tomu spotrebný úver slúži na krytie spotrebných výdavkov.
Úver na vyplatenie dlhov
Úver na vyplatenie dlhov
Exekučný úver je produkt pre všetkých klientov, ktorí sa dostali až k exekúcii majetku. Úverový poradca pripraví vyplatenie všetkých exekučných nárokov, vybaví všetky potrebné dokumenty a Exekučným úverom tak ochráni majetok klientov.
Úver na bývanie
Úver na bývanie
Úver na bývanie je jedinečný produkt pre klientov, ktorý dofinancuje Vašu nehnuteľnosť, pomôže Vám dofinancovať rozpracované projekty, dofinancuje podnikateľské zámery.
Konsolidačný úver
Konsolidačný úver
Konsolidačný úver je produkt pripravený, určený pre podnikateľov (klientov), ktorí majú niekoľko úverov v rôznych Bankových a Nebankových spoločnostiach. Konsolidačný úver zlúči všetky úvery do jedného, veriteľov vyplatí a klient platí len jeden úver.
O spoločnosti
O spoločnosti
Spoločnosť Financ Partners s.r.o. je obchodnou spoločnosťou, ktorá úspešne vykonáva svoju činnosť na úseku sprostredkovania poskytovania iných ako spotrebiteľských úverov, t.j. úverov poskytovaných nebankovou spoločnosťou podnikateľom.
Kontakt
Kontakt
Pôžičky Topoľčany Obchodné zastúpenie Topoľčany